AKCIJA

Nėra akcijinių prekių

PRISTATYMAS

Užsakytas prekes internetinėje parduotuvėje higeja.lt pristatome visoje Lietuvoje (į užsienį užsakymų nesiunčiame),  per 1 – 2 darbo dienas po apmokėjimo.

VENIPAK kurjeriu siuntos pristatomos tik darbo dienomis iki 17:00h; šventinėmis dienomis ir savaitgaliais siuntos nėra pristatomos. Pasirinkę šį pristatymo būdą, turite nurodyti šiuos duomenis: tikslų pristatymo adresą (pristatymo adresas gali skirtis nuo Pirkėjo adreso); mobiliojo telefono numerį; kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui (pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.). Kurjeris informuos Jus apie numatomą pristatymo laiką iš vakaro. Taip pat Jūs gausite žinutę prieš siuntos pristatymą.

Į OMNIVA ir LP EXPRESS siuntų paštomatus siuntos pristatomos darbo dienomis ir šeštadieniais (10 didžiausių Lietuvos miestų). SVARBU - pasirinkę šį pristatymo būdą nurodykite tikslų savo telefono numerį, nes būtent Jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija. Siuntą galėsite atsiimti bet kuriuo Jums patogiu paros metu. 

Svarbu! Priimdami iš VENIPAK kurjerio siutinį ar pasiimdami jį OMNIVA bei LP EXPRESS paštomatuose, būtinai patikrinkite, ar nėra pažeista pakuotė bei prekės. Jei taip nutiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir informuokite mus el.paštu higeja@higeja.lt per 3 kalendorines dienas.


Meniu

Palyginti 0