AKCIJOS / NAUJIENOS

PRISTATYMAS

Užsakytas prekes internetinėje parduotuvėje higeja.lt šiuo laikotarpiu pristatome visoje Lietuvoje per 5dd. po apmokėjimo. Perkant už daugiau nei €30 NEMOKAMAS PRISTATYMAS visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Į užsienį užsakymų nesiunčiame.

VENIPAK kurjeriu siuntos pristatomos tik darbo dienomis iki 17:00h; šventinėmis dienomis ir savaitgaliais siuntos nėra pristatomos. Pasirinkę šį pristatymo būdą, turite nurodyti šiuos duomenis: tikslų pristatymo adresą (pristatymo adresas gali skirtis nuo Pirkėjo adreso); mobiliojo telefono numerį; kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui (pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.). Kurjeris informuos Jus apie numatomą pristatymo laiką iš vakaro. Taip pat Jūs gausite žinutę prieš siuntos pristatymą.

Svarbu! Priimdami iš VENIPAK kurjerio ar Pick up punkto siutinį  būtinai patikrinkite, ar nėra pažeista pakuotė bei prekės. Jei taip nutiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir informuokite mus el.paštu higeja@higeja.lt per 3 kalendorines dienas.


Meniu

Palyginti 0