Stain Remover, 25l

G22040802

Naujiena

Dėmių valiklis įvairiems audiniams be chloro.

Smulkiau

Palyginti

 
Apie prekę
  • Naujos kartos valiklis, kuris užtikrina daug efektyvesnį kavos, uogų, vyno, arbatos ir kitokių įsisenėjusių dėmių valymą.Sudėtyje nėra chloro, tinka naudoti vilnai, šilkui, spalvotiems ir baltiems audiniams.
  • Atgaivina ir išsaugo spalvų ryškumą bei negadina pluošto.
  • Naudojamas specialių rūbų, suterštų mineraliniais, augaliniais ar gyvuliniais riebalais, o taip pat naftos produktais, skalbimui maisto pramonės įmonėse, viešojo maitinimo ir sveikatos priežiūros įstaigose.

NAUDOJIMAS

  • DĖMIŲ ŠALINIMUI: Užpilti priemonės ant dėmės. Palaukti ne ilgiau nei 10 min. Neleisti išdžiūti. Į dozavimo indelį įpilti 100ml valiklio ir įdėti jį į skalbyklės būgną. 
  • SKALBIMUI: Naudoti kartu su skalbimo priemone: įpilti 100 ml. į dozavimo indelį ir įdėti į skalbyklės būgną ant skalbinių. Naudoti įprastą skalbimo priemonės kiekį.
  • Medvilninius ir lininius skalbinius balinti 80–90 °C temperatūroje, spalvotus 60–70 °C temperatūroje, o šilkinius ir sintetinius 50–60 °C temperatūroje.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Dėmesio! Skalbiant patariama laikytis drabužių gamintojų rekomendacijų. Jei audinių dažai nepatvarūs, užmerkti nematomą drabužio dalį šiltame ploviklio tirpale. 
Nemaišyti su kitais balikliais. Nepilti ant metalinių drabužių detalių.

Pavojinga. Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): Nedelsiant nuvilkti/pašalinti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu/čiurkšle. Pilna suagaus naudojimo ir šalinimo instrukcija pateikta saugos duomenų lape.

SUDĖTIS

Balinančios medžiagos aktyvaus deguonies pagrindu 5-15 %, amfoterinės PAM
<5 %, katijoninės PAM <5 %, fosfonatai <5 %, kvapiosios medžiagos: hexyl cinnamal, butylphenylmethylpropional.

LAIKYMO SĄLYGOS

Laikyti vertikalioje padėtyje atokiau nuo tiesioginės šviesos, vaikams neprieinamoje vietoje.

PAKUOTĖ

Plastikinė tara.

Tinkamumo naudoti laikas 12 mėn.

*Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu [email protected]

 
Charakteristikos
Masė/Tūris 25 l

Parašyti atsiliepimą

Stain Remover, 25l

Dėmių valiklis įvairiems audiniams be chloro.

Parašyti atsiliepimą

 
Comments(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Meniu

Palyginti 0