Natrio Hipochloritas, 6 kg

G25010201

Naujiena

Balina ir išima dėmes iš baltų medvilninių ir lininių audinių.

Smulkiau

Prekinis ženklas: HIGEJA PROFESSIONAL

Palyginti

 
Apie prekę

APRAŠYMAS

  • Tinka naudoti skalbyklose ir buityje.
  • Plauna emaliuotus, porcelianinius, fajansinius indus, keramines plyteles, vonias, unitazus, šiukšlių kibirus, plastikinius paviršius.
  • Tinka naudoti maisto pramonės, visuomeninio maitinimo, ugdymo, sveikatos priežiūros įstaigose, komunaliniuose objektuose ir buityje nurodytiems paviršiams plauti.

NAUDOJIMAS

Prieš naudojimą perskaitykite naudojimo instrukciją ir saugos duomenų lapą.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pavojinga. Gali ėsdinti metalus.
Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis.
Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.Kontaktuodama su rūgštimis išskiria toksiškas dujas.Laikyti vaikams neprieinamoje vietojeNeįkvėpti dulkių/ dūmų/ dujų/ rūko/ garų/ aerozolio.Saugoti, kad nepatektų į aplinką.Mūvėti apsaugines pirštines/ dėvėti apsauginius drabužius/ naudoti akių (veido) apsaugos priemones.PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai tai galima padaryti. Toliau plauti akis.PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): Nedelsiant nuvilkti/pašalinti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu/čiurkšle.Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją.Absorbuoti išsiliejusią medžiagą, siekiant išvengti materialinės žalos.

SUDĖTIS

Žiūrėti etiketėje ir saugos duomenų lape.

LAIKYMO SĄLYGOS

Fasuojama į polietileninius bakelius po 25 l. Sandėliuojama švariose patalpose atskirai nuo maisto produktų, rūgščių ir organinių tirpiklių. Rekomenduojama sandėliavimo temperatūra 5-30⁰C.

PAKUOTĖ

Plastikinė tara.

Tinkamumo naudoti laikas 6 mėn.

*Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali nežymiai skirtis. Aprašyme pateikta informacija yra bendrojo pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams kreipkitės el. paštu [email protected]

 
Charakteristikos
Masė/Tūris 6 kg

Parašyti atsiliepimą

Natrio Hipochloritas, 6 kg

Balina ir išima dėmes iš baltų medvilninių ir lininių audinių.

Parašyti atsiliepimą

 
Comments(0)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Meniu

Palyginti 0